top of page

Choose Your Pricing Plan

Find One That Works For You

  • Private Lesson

    35$
    1 Student
    Valid for 3 months
  • Private Lesson Pack

    120$
    1 Student
    Valid for 3 months
  • Group Lesson

    60$
    2 Students
    Valid for 3 months
  • Group Lesson Pack

    220$
    2 Students
    Valid for 3 months
  • Mommy & Me

    25$
    1 Infant 1 Adult
    Valid for 3 months
  • Mommy & Me Pack

    80$
    2 Infants 2 Adults
    Valid for 3 months
bottom of page